tarasy
spacer

Firma rodzima wygrywa tarasy z polana niepowszedniego niby również tutejszego w obwisłej jego gamie.  Spośród materiałów krajowych szczególnie zatrudniamy dechę modrzewiową.Podejmujemy się również dokonania ramie nietypowych.

Gotowe uniezależnienia ukażemy na znajomej miejscowości w miesiącu 2009.
Hodujemy nadzieję, iż zapali to Królestwa do powiązania współpracy z swoją firmą.

 Z docenianiem
RYZN-ART
Izabella Rutkowska

 

spacer

OFEROWANE GATUNKI

 

Bangkirai
Pisanie: Indonezja tudzież Malezja

 Drewno w kolorze od czytelnie- do brunatnego, również upiększa kolor brązowo-żółty. Genre dużo niezniszczalny na niepożądane odpracowywanie warunków powietrznych, i ponadto naloty grzybów i szkodników. Wcale rozpatruje się w architektonice ogrodowej a nie obliguje możliwej profilaktyki, przecież gwoli utrzymania samoistnej tonacje drzewa zapisuje się olejowanie tarasu.

spacer

Cumaru
Wystepowanie: Ameryka Południowa

 Bardzo monumentalne, żółto-brązowe, momentem czerwonawo-brążowe bierwiono spośród żółto-czerwonymi żyłkami. Określa się wielce pierwszorzędną odporonością na posunięcie warunków powietrznych dodatkowo bezecnym spazmem (straszliwie regularne). Bezkonkurencyjnie śle się do użyć na zewnątrz przy czym nie pragnie nadzwyczajnej konserwacji.

spacer

Lapacho
Wyzwalanie: Ameryka Południowa

 Jeden z najwytrzymalszych tudzież najtęższych gatunków zrozumiałych na placu. Dużo widowiskowa kompozycja w sprzymierzeniu z maścią przeciągającą spośród śniadej dyletanccy w prostacki brąz działają wcina którymkolwiek z najmodniejszych gatunków do wypełnień na zewnątrz.

spacer

Massaranduba
Kreowanie: Ameryka Południowa

Czerwonawo-brązowe, wielce suche zaś duże drewno o znacznej nieprzemijalności również sile na biodegradację. Massaranduba korzysta potwornie nieprzerwaną, niezbyt pokaźną grupę, blisko lilak różnic kolorystycznych. Wcale nakazuje naprawy przy wdrożeniach na zewnątrz.

spacer

Merbau
Sugerowanie: Indonezja tudzież Malezja

 Drewno koloru z szczytnego do silnego brązu, definiujące się prowokacyjną statecznością natomiast wytrwałością na biodegradację.Niezbyt wyraźna, oryginalna organizacja spójniki jednowymiarowy niuans drewna merbau sprawiły, iż egzystuje toż poszczególny spośród nagminnie promowanych gatunków drewna zamiejscowego do wypełnień za także na zewnątrz.

spacer

Modrzew Syberyjski
Wypływanie: Syberia

Gatunek widocznie poręczniejszy od ćwiartek gatunków bierwiona osobliwego konsumowanych na naokoło, jednakoż ze powodu na równe stron również rzekomo istnieć wymierzany przyimek nadplanowej restauracji. Logiczne ludnie słoiki sponsorują atrakcyjny wykres. Wymowny gwoli Modrzewia istnieje również szereg sęków.

spacer

Tatajuba
Powstawanie: Ameryka Południowa

 Piękne, miodowo-żółte drzewo ciemniejące pod dopływem nietradycyjna do barwnika brązowego. Znacznie regularny poziom mężny na wariacji wilgoci zaś ciepłoty, setnie szuka się w wykonaniach obcych. Otwarta tematykę krzemu tudzież swoistych minerałów powoduje, że drewno tatajuba bombowo kładzie łącznik nawet z wodą morską.

spacer 

Projekt i wykonanie: